Ogłoszenia duszpasterskie 20.08.2023

1. Dziś XX niedziela zwykła.
  2. We wtorek wspomnienie NMP Królowej. W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.
  3. W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 6.30, 7.15 i 18.00. W tym dniu przypada 44 r. śmierci ks. prałata Ignacego Żyszkiewicza (+1979), organizatora i pierwszego proboszcza naszej parafii. O godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w jego intencji. Zapraszamy.
  4. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wyruszy w sobotę 2 września, po Mszy św. o godz. 6.30, z placu przed Archikatedrą. W kancelarii i zakrystii prowadzimy zapisy osób chętnych na powrót autokarem.
  5. Dziś gościmy promotora kultu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, P. Sławomira, który przybliży nam postać Męczennika. Zachęcamy do obejrzenia wystawy o ks. Jerzym. Po Mszy św. można nabyć płyty z nagranymi kazaniami ks. Popiełuszki.
  6. Przedszkole Nasze Skarby im. Św. Józefa, przy ulicy Zemborzyckiej 70a, ma jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci w wieku 2,5-6 lat na nowy rok szkolny. Informacje: 575 388 804.
  7. Duszpasterstwa Prawników Archidiecezji Lubelskiej zaprasza osoby związane ze środowiskiem prawniczym na spotkania w 3. piątek miesiąca, o godz. 18.00, w kościele pw. NMP Zwycięskiej w Lublinie.
  8. Ruch Światło-Życie zaprasza 26 sierpnia na piknik połączony z podsumowaniem tegorocznych rekolekcji oazowych. Piknik odbędzie się w parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie. O godz. 16.30 Msza św. O godz. 19.30 koncert.