Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023

1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła.
  2. W piątek przypada rocznica wybuchu II Wojny Światowej, pamiętajmy na modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny.
  3. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30. W zakrystii prowadzimy zapisy chętnych na nocną adorację przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  4. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na świetlice prowadzone przez Caritas.
  7. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy wyruszy w sobotę 2 września, po Mszy o godz. 6.30, z placu przed Archikatedrą. W kancelarii i zakrystii prowadzimy zapisy osób chętnych na powrót autokarem.
  8. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Stefania Karczmarz, Iwona Boczek, Lucyna Mazur, Janina Maria Trudzik, Janina Murzyńska, Maria Kowalczyk, Krystyna Podkościelna, Paweł Jędrusiak, Maria Kroczyńska, Maria Kruk.