Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023

 1. Dziś XXIV niedziela zwykła.
 2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś z wypełnionymi deklaracjami na Mszę św. o godz. 16.00, po Mszy św. będzie spotkanie informacyjne.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 4. Zapisy i pierwsze spotkanie oraz dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę w kościele o godz. 11.00.
 5. We wtorek o godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze dołączyć swoje intencje.
 6. W najbliższy czwartek o godz. 19.00 pierwsza katecheza dla dorosłych pod hasłem Dekalog w świetle ewangelii. Katechezy poprowadzi ks. dr Sebastian Dec oraz s. Zuzanna Głasek SCSC, we współpracy z ks. Mirosławem Bieleckim z Ogniska Światła i Miłości w Łopocznie.
 7. Dziś przybył do nas ks. dr Sebastian Dec, który będzie prowadził wspomniane katechezy dla dorosłych. Dziękujemy za wygłoszone dziś słowo Boże.
 8. Jutro święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży, w czwartek święto św. Matusza, Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. o. Pio.
 9. Wspólnota Galilea zaprasza na Kurs Alfa, pierwsze spotkanie 25 września o godz. 18.30.
 10. Za tydzień przybędzie do nas Misjonarz Afryki Ojciec Biały Tomasz Podrazik. Będziemy mogli wesprzeć przedszkole w Tanzanii.
 11. Działająca przy parafii świetlica Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo prowadzi nabór do grup chłopców od III do VIII klasy SP.
 12. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza kandydatów do bierzmowania 23 września do hali Targi Lublin S.A. w godzinach od 10.00 do 15:00 na spotkanie ewangelizacyjne pod hasłem „Rozpaleni”.
 13. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej zaprasza 30 września do Hali Globus na 24-godzinne spotkanie modlitewne pod hasłem „Ja Jestem”. W programie Eucharystia, modlitwa uwielbienia, adoracja, świadectwa, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, konferencje gości. Można brać udział w całości spotkania lub w wybranych częściach. Informacje: www.jajestem.pl