Ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2023

 1. Dziś XXV niedziela zwykła.
 2. Dziś przybył do nas Misjonarz Afryki Ojciec Biały Tomasz Podrazik. Po Mszy św. będzie można wesprzeć przedszkole w Tanzanii.
 3. Wspólnota Galilea zaprasza na Kurs Alfa, pierwsze spotkanie jutro o godz. 18.30.
 4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z klasy 4A SP nr 1 zaprezentują przedstawienie o różańcu. Także za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 będzie spotkanie dziecięcego koła różańcowego. Zapraszamy.
 5. We czwartki o godz. 19.00 ks. dr Sebastian Dec oraz S. Zuzanna Głasek SCSC prowadzą katechezy dla dorosłych pod hasłem Dekalog w świetle Ewangelii. Zachęcamy do udziału.
 6. Najbliższa zmiana tajemnic różańcowych będzie 8 października.
 7. Na tablicy ogłoszeń jest propozycja planu prowadzenia nabożeństw różańcowych, prosimy o sprawdzenie i ewentualne zgłoszenie uwag do zakrystii.
 8. W piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę wspomnienie św. Hieronima.
 9. Społeczność SP nr 1 prosi o oddanie głosu na projekt D-100 w ramach budżetu obywatelskiego. Planowana inwestycja to: patio, mini siłownia oraz rewitalizacja terenów zielonych. Głosowanie trwa od 22 września do 10 października.
 10. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczone będą na  Metropolitalne Seminarium Duchowne. 
 11. W pierwszy piątek i pierwszą sobotę października planowane jest całodobowe czuwanie w kaplicy adoracji w intencji Ojczyzny. Szczegółowy program zostanie podany za tydzień.
 12. W ostatnim miesiącu z naszej parafii odeszli do wieczności: Maria Figiel, Julianna Balmas, Teresa Adach, Elżbieta Urban, Barbara Gładysz, Maria Gawlińska, Zbigniew Kędzior, Zofia Zielińska, Jan Kudyba, Sebastian Maj, Krzysztof Jancewicz, Stanisława Chapska, Krzysztof Goguł, Ryszard Popiołek, Władysława Kozłowska, Bożena Kramek. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.