Ogłoszenia duszpasterskie 01.10.2023

1. Dziś XXVI niedziela zwykła.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. 7 października, w pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 17.00, w pozostałe dni października o godz. 17.15. Na tablicy ogłoszeń i na stronie parafii jest zaktualizowany plan prowadzenia nabożeństw.
  3. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem różańcowym.
  4. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30.
  5. W tym tygodniu będą dwa czuwania. W nocy z czwartku na piątek będzie jak zwykle czuwanie w ciszy, w zakrystii prowadzimy zapisy. Drugie czuwanie w intencji Ojczyzny rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 16.00 i zakończy się w sobotę Mszą św. o godz. 18.00. Czuwanie będzie prowadzone w oparciu o teksty o męce Pana Jezusa. Program jest na tablicy w przedsionku kaplicy. Zachęcamy do udziału.
  6. We czwartki o godz. 19.00 ks. dr Sebastian Dec oraz S. Zuzanna Głasek prowadzą katechezy dla dorosłych. Zachęcamy do udziału, jeszcze można się dołączyć.
  7. Jutro wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę wspomnienie NMP Różańcowej.
  8. Za tydzień Akcja Katolicka organizuje loterię fantową. Zachęcamy do ofiarowania fantów. Można je przynosić do kancelarii. Dochód z loterii będzie przeznaczony na fundusz charytatywno-duszpasterski.
  9. W druku jest kolejny list do parafian. Osoby chętne do pomocy przy pakowaniu listu zapraszamy w sobotę o godz. 9.00. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy roznoszenie listu.
  10. Wspólnota Galilea zaprasza na kursy: Alfa, drugie spotkanie jutro o godz. 18.30, jeszcze można się dołączyć, Rebeka – kurs dla kobiet, 20-22 października. Informacje u ks. Bogdana.
  11. Dzisiaj wspiera nas ks. Jerzy Ćwik, sędzia Sądu Metropolitalnego w Lublinie. Dziękujemy za pomoc.
  12. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, przeznaczone będą na misje.