Ogłoszenia duszpasterskie 05.11.2023

1. Dzisiaj XXXI niedziela zwykła.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych: po Mszy św. o godz. 11.30 dziecięcego koła różańcowego, po Mszy św. o godz. 16.00 pozostałych kół.
  3. W czwartek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W sobotę święto odzyskania niepodległości. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie o godz. 18.00.
  5. Do 26 listopada, codziennie o godz. 17.15, modlimy się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby zaznaczyć datę odczytania.
  6. We czwartki o godz. 19.00 zapraszamy na katechezy dla dorosłych.
  7. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny zaprasza na kurs dla małżeństw pod hasłem „Bliżej siebie”. Planowane są 4 spotkania w niedziele o godz. 17.00. Pierwsze spotkanie 26 listopada. Więcej informacji na stronie parafii.
  8. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  9. Otrzymaliśmy wiadomość, że nieznane osoby odwiedzają parafian i powołując się na parafię, prowadzą zbiórkę. Żadna taka akcja nie jest prowadzona przez parafię. Jedyne odwiedziny to wizyta duszpasterska i rozprowadzanie opłatków, wcześniej zapowiedziane. W razie wątpliwości w podobnej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny z parafią.
  10. W ramach obchodów rocznicy odzyskania niepodległości parafialny odział Akcji Katolickiej przy Parafii Matki Bożej Fatimskiej zaprasza na Koncert Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich 12 listopada po Mszy św. o godz. 17.00.