Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023

1. Dzisiaj XXXII niedziela zwykła.
  2. We wtorek (14 listopada) o godz. 18.00 Msza św. intencji śp. Ks. prałata Janusza Bogdańskiego w 3. rocznicę śmierci.
  3. Za tydzień o godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  5. Do 26 listopada o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  6. We czwartki o godz. 19.00 zapraszamy na katechezy dla dorosłych.
  7. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny zaprasza na kurs dla małżeństw pod hasłem Bliżej siebie. Planowane są 4 spotkania w niedziele o godz. 17.00. Pierwsze spotkanie za tydzień o godz. 17.00. Szczegóły na stronie parafii.
  8. 26 listopada godz.13.00 w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. z okazji Jubileuszu 40-lecia powstania Duszpasterstwa Kolejarzy. Zapraszamy.
  9. Na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Maltę śladami św. Pawła. Informacje w zakrystii i na stronie parafii.
  10. Dziś zbiórka do puszek na fundusz Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  11. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.