Ogłoszenia duszpasterskie 07.01.2024

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu młodzieży ze szkoły muzycznej.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru parafialnego i scholi Boże Nutki.
  4. W piątek 5 stycznia zmarł Biskup Ryszard Karpiński. Liturgia pogrzebowa będzie miała dwie stacje, obie w Archikatedrze lubelskiej: 12 stycznia, godz. 17.00 – Msza Święta żałobna, 13 stycznia, godz. 11.00 – Msza Święta pogrzebowa.
  5. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za miłe spotkania. Program wizyty jest na stronie parafii oraz na ulotkach wyłożonych w szopce. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na wymianę okien i prace przy elewacji kościoła.
  6. Dziękujemy anonimowemu darczyńcy za ufundowanie nowego gongu.
  7. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na misje.
  8. Dziś wspiera nas ks. Rafał Sarzyński, ojciec duchowny WSD Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy za głoszone słowo Boże.