Ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2023

 1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa oraz ostatni dzień roku. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne, o 18.00 Msza św. na zakończenie roku.
 2. W poniedziałek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, początek nowego roku. Msze św. w takim porządku jak w niedzielę.
 3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej.
 4. Także za tydzień harcerki z ZHR organizują kiermasz ciast.
 5. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.
 6. W piątek Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz. 15.30 i 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy z czwartku na piątek.
 7. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 8. Trwa wizyta duszpasterska. W dni zwykłe od godz. 16.00, w soboty od 9.30. Program jest na stronie parafii, w gablocie przed kościołem oraz na ulotkach do zabrania z koszyka w szopce. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na wymianę okien w kościele i prace przy elewacji.
 9. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na misje.
 10. Katolickie Stowarzyszenie Diagnostów Laboratoryjnych zaprasza 7 stycznia o  godz. 15.30 do kościoła rektoralnego św. Judy Tadeusza na wykład Zapowiedzi mesjańskie Proroków starotestamentalnych, który wygłosi ks. prof. Mirosław Wróbel.
 11. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Edward Kubić, Henryka Siarkowska, Teresa Wolska, Irena Szałas, Leokadia Nosek, Liliana Zając, Mirosław Pecyna, Wanda Zwierz, Grzegorz Buszewicz, Genowefa Zarzycka, Tadeusz Walczak, Piotr Kopciewicz, Maria Nowak, Genowefa Wojciechowska, Barbara Lemke, Józef Banucha, Ryta Urbaniak, Wiesław Łowczak, Krzysztof Walczak, Henryk Majewski, Ewa Maksymiuk, Barbara Żelazowska, Janina Poniewozik. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.