Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2024

1. Dziś III niedziela zwykła, od kilku lat obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. Dziś przybył do nas ks. Janusz Kapusta, misjonarz z Kazachstanu. Po Mszy św. będzie można spotkać się z misjonarzem i wesprzeć misje w Aktobe.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały.
  4. W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, we czwartek święto Nawrócenia św. Pawła, w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z przedszkola św. Józefa zaprezentują jasełka.
  6. Dziś o godz. 17.00 rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
  7. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania. Można jeszcze zgłosić wizytę uzupełniającą na sobotę 27 stycznia. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  8. Wspólnota Galilea zaprasza na kurs dla małżeństw Zachariasz i Elżbieta, 9-11 lutego w Ognisku Światła i Miłości w Łopocznie. Link do zapisów: Facebook – Szkoła Ewangelizacji Św. Marka Lublin.
  9. Ośrodek nr 1 „Teatr” zaprasza dzieci w wieku 10-13 lat na ferie zimowe. Informacje 500 588 206. W programie m.in. kino, Mania Skakania, Kosmopark, zajęcia sportowe. Koszt: 100 zł.