Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2024

 1. Dziś IV niedziela zwykła. Dziś o godz. 17.00 katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Jeszcze można się przyłączyć.
 2. Jutro przypada rocznica śmierci bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny, które od wielu lat pracują w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można pomodlić się przy relikwiach Błogosławionej.
 3. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy w nocy z czwartku na piątek.
 4. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 7.15, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Jest to święto osób konsekrowanych, warto złożyć życzenia znajomym siostrom zakonnym, zakonnikom oraz pomodlić się w ich intencji. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na rzecz zakonów kontemplacyjnych. Jest to jednocześnie I piątek miesiąca, spowiedź będzie w czasie Mszy św. oraz o godz.15.30 i o 17.30.
 5. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
 6. W sobotę od godz. 10.00 planujemy demontaż szopki. Zapraszamy osoby chętne do pomocy.
 7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Wspólnota Galilea zaprasza na kurs dla małżeństw Zachariasz i Elżbieta. Link do zapisów: Facebook – Szkoła Ewangelizacji Św. Marka Lublin.
 9. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy za zaproszenia, za miłe spotkania oraz za składane przy tej okazji ofiary. W tym roku będą przeznaczone na wymianę okien i prace przy elewacji kościoła.
 10. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na rzecz osób trędowatych.
 11. Dziś wspiera nas ks. Rafał Sarzyński, ojciec duchowny WSD Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy za głoszone słowo Boże.
 12. Przedszkole Nasze Skarby im. Św. Józefa, przy ul. Zemborzyckiej 70a, prowadzi zapisy dzieci w wieku 3-6 lat na rok szkolny 2024/2025. Od września przy przedszkolu powstanie żłobek, prowadzona jest rezerwacja miejsc. Informacje: tel. 575 388 804.
 13. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Jarosław Płachta, Jerzy Wróblewski, Bogumiła Gadzińska, Zofia Poleszak, Ludwik Drozdowski, Edwarda Kot, Jan Lachowicz, Anna Sprawka, Stanisław Walkowski, Daniela Bielak, Irena Wilczyńska, Beata Wolniszewska, Zdzisław Kłosowski, Halina Maziarczyk. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.