Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024

1. Dziś V niedziela zwykła. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Za tydzień przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 16.00 chorzy będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  3. Od 24 lutego planujemy Jerycho Różańcowe, czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o pokój na świecie, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie, w intencji misji parafialnych oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę. Informacje i zapisy w zakrystii.
  4. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Demontaż przeprowadzili: Marcin Magierski, Marzena Kowalik-Stopczyk, Mieczysław Lisik, Paweł Dzięcioł, Tomasz Górka, Krzysztof Szydłowski, Kamil Głażewski, Jakub Ulewicz, Leszek i Zosia Tes, Dariusz Pętala.