Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2024

1. Dziś IV niedziela wielkanocna.
  2. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, w czwartek święto św. Marka ewangelisty.
  3. We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 bp Mieczysław Cisło udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.
  4. We czwartek o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i dzieci klas IV na spotkanie organizacyjne w związku z przygotowaniem rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Informacji w tej sprawie udziela ks. Kalikst.
  5. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki, czyli tzw. Biskupiak, zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w środę 24 kwietnia o godz. 12.00. Więcej informacji na plakacie.
  6. Fundacja Dwanaście Kroków zaprasza 27 kwietnia o godz. 10.00 do auli Caritas na sympozjum nt. programu duchowego i psychologicznego wsparcia 12 kroków ku pełni życia. Sympozjum skierowane jest do osób szukających wsparcia, jak i dla poszukujących metody by pomagać innym. Informacje na plakacie i na stronie: 12krokow.net.
  7. Za tydzień będzie zbiórka ofiar na leczenie chorej Oliwki Kraczek.
  8. Ostatnio zabrakło deklaracji duchowej adopcji dziecka poczętego. Są już wyłożone przy ołtarzu Matki Bożej.
  9. Parafia pw. św. Jana Pawła II, z okazji 10-lecia kanonizacji św. Jana Pawła II, zaprasza za tydzień o godz. 19.00 na koncert Zespołu Dwie Drogi.
  10. Przypominamy, że w nocy z czwartku na piątek (25-26 kwietnia) o godz. 0.30 wyruszy pielgrzymka na Maltę.