Ogłoszenia duszpasterskie 28.04.2024

 1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.
 2. Jutro święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.
 3. W środę 1 maja wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej, o godz. 17.30.
 4. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem majowym. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy z czwartku na piątek.
 5. W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w niedzielę. Zachęcamy, aby w czwartek i piątek wywiesić na swoim domu flagę państwową. W piątek 3 maja autobus parafialny będzie jeździł tak jak w niedzielę.
 6. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z majówką.
 7. 1 i 3 maja kancelaria będzie nieczynna.
 8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy o 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego.
 9. Muzeum Archidiecezji Lubelskiej – Wieża Trynitarska serdecznie zaprasza do zwiedzania. W tym roku po raz pierwszy od ponad 100 lat, zostanie zaprezentowany, XVII-wieczny gobelin „Sceny z życia Abrahama” z kościoła parafialnego w Bychawie.
 10. Na plakacie jest informacja o Ogólnopolskiej Pielgrzymce Służby Zdrowia na Jasną Górę. 
 11. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Henryk Przybyła, Wacław Pacek, Krystyna Giezek, Mieczysław Pawlak, Lucjan Zabielski, Mirosława Antoniak, Janina Huba, Edward Niemczyk, Elżbieta Pietura, Janusz Wieluński, Krystyna Kuśmierzak, Natalia Samuła, Barbara Topolska. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.