Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Jutro wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. W parafii pod tym wezwaniem będzie odpust. W naszej parafii zapraszamy o godz. 17.00 na różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym.
 3. We wtorek święto św. Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wieczór chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 5. Za tydzień o godz. 10.00 dzieci z klas IV szkół podstawowych będą świętować rocznicę I Komunii św. Próba przed rocznicą będzie w środę 15 maja o godz. 18.45. Spowiedź dla dzieci i rodziców będzie w sobotę 18 maja o godz. 8.00.
 6. Za tydzień o godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
 8. W tym tygodniu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, w kaplicy adoracji, Wspólnota Jordan prowadzi nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy.
 9. W niedzielę 2 czerwca rozpoczniemy misje parafialne, w związku z 90. rocznicą powstania parafii. Program misji jest w liście dostarczonym parafianom oraz na stronie parafii. Zapraszamy do udziału.
 10. Z okazji naszego jubileuszu parafia organizuje konkurs plastyczny pod hasłem „Parafia w oczach dziecka”. Zachęcamy do udziału. Informacje na stronie parafii.
 11. 23 czerwca w Wąwolnicy odbędzie się II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej. W programie Msza Święta, konferencja, świadectwa, zajęcia dla dzieci i młodzieży, koncert i posiłek. W celu pokrycia kosztów tego wydarzenia, za tydzień będzie zbiórka ofiar do puszek.