Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2024

 1. Dziś XIII niedziela.
 2. W środę święto św. Tomasza Apostoła. W Archikatedrze święto NMP Płaczącej.
 3. We czwartek o godz. 17.00 Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.
 4. W piątek Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 17.30. Zachęcamy do adoracji w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca. W zakrystii prowadzone są zapisy.
 5. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Wczoraj obchodził imieniny ks. Piotr Kot. Składamy najlepsze życzenia, a Solenizanta polecamy modlitwom parafian.
 8. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w sierpniu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Informacje https://smal.lublin.pl. Jest możliwość dofinansowania wyjazdu. Informacje w zakrystii lub kancelarii.
 9. Organizowana jest pielgrzymka na Festiwal Młodych w Medjugorie: 30 lipca – 9 sierpnia. Informacje i zapisy w kancelarii i u ks. Bogdana.
 10. Niedługo wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
 11. Osoby o niskich dochodach mogą za pośrednictwem Caritas otrzymać pomoc żywnościową. Informacje w kancelarii.
 12. Organizujemy pielgrzymkę na  trasie: Troki – Wilno – Szawle – Szydłowo – Kowno – Wigry. Termin: 26-29 września. Informacje na stronie parafii. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
 13. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Danuta Kisiel, Helena Suprynowicz, Halina Pawłowska, Kazimiera Całka, Alicja Więk, Helena Piróg, Ryszard Krysa,  Jadwiga Sagan, Eugenia Kuśmierz, Halina Tylec, Dorota Krakowiak, Feliks Plicha, Beata Cegłowska, Elżbieta Janicka-Olczak, Jan Zawadzki, Małgorzata Sych. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie!