Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2024

  1. Dziś XII niedziela zwykła. Przybył do nas z Ukrainy ks. Mateusz Godek. Po Mszy św. będzie można wesprzeć tamtejszy Kościół.
  2. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Za tydzień 30 czerwca przypada 24. rocznica konsekracji naszego kościoła. Pamiętajmy o modlitwie za tych, którzy swoją pracą i ofiarą przyczynili się do jego powstania.
  5. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w sierpniu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Informacje https://smal.lublin.pl. Jest możliwość dofinansowania wyjazdu. Osoby chętne prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii.
  6. W sobotę 29 czerwca o godz. 5.00 wyrusza pielgrzymka autokarowa do sanktuariów w Leśniowie i na Jasnej Górze. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy i informacje w zakrystii i kancelarii.
  7. Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie na Festiwal Młodych: 30 lipca – 9 sierpnia. Informacje i zapisy w kancelarii i u ks. Bogdana.
  8. 3 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w parafiach są do 28 lipca. Ci, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować, mogą składać ofiary na fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie  www.pielgrzymka.lublin.pl.
  9. Osoby o niskich dochodach (samotne – dochód do 2056,40 zł, mieszkające w rodzinie – do 1590,00 zł na osobę) mogą za pośrednictwem Caritas otrzymać pomoc żywnościową (34 kg). Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii i kancelarii.