Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2024

1. Dzisiaj XIV niedziela zwykła. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W czwartek święto św. Benedykta, patrona Europy. W sobotę 13. dzień miesiąca, o godz. 17.15 różaniec fatimski.
  3. Krajowy Duszpasterz Kolejarzy ks. prałat Eugeniusz Zarębiński zaprasza 14 lipca o godz. 10.00 na Mszę św. w rocznicę strajku lubelskich kolejarzy.
  4. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w sierpniu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Jest możliwość dofinansowania wyjazdu, informacje w zakrystii lub kancelarii. Szczegóły i zapisy https://smal.lublin.pl.
  5. Organizowana jest pielgrzymka na Festiwal Młodych w Medjugorie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
  6. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można składać ofiary na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  7. Organizowana jest pielgrzymka na trasie: Troki – Wilno – Szawle – Szydłowo – Kowno – Wigry. Termin: 26-29 września. Informacje na stronie parafii. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Są jeszcze wolne miejsca.
  8. Osoby o niskich dochodach mogą za pośrednictwem Caritas otrzymać pomoc żywnościową. Informacje w kancelarii.
  9. Za tydzień przybędzie do nas ks. Paweł Wierzchoń z Ukrainy. Będzie można wesprzeć jego pracę duszpasterską.
  10. Dzisiaj wspiera nas ks. dr Witold Słotwiński, rektor WSD diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Dziękujemy za pomoc.
  11. Bractwo Miłosierdzia Św. Brata Alberta informuje, że ze zbiórki odzieży do żółtych kontenerów uzyskano w maju kwotę 4200 zł. Bractwo serdecznie dziękuje.