Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018

  1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła w ciągu roku.
  2. Dziś przybył do nas Ks. Witold Pietrasiuk, pallotyn, misjonarz w Chorwacji.
  3. Ofiary, które dziś składamy na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
  4. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
  5. We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, zbóż i owoców.
  6. W ramach przygotowania do Uroczystości Wniebowzięcia NMP dziś i jutro i we wtorek zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.15 prowadzoną przez członków Rycerstwa Niepokalanej. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski, a 14 sierpnia różaniec sprawowany będzie w kaplicy pod kościołem, z racji ślubu odbywającego się w tym samym czasie w kościele.
  7. Dziękujemy za pomoc ks. Dominikowi Samulakowi ojcu duchownemu Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz naszemu rodakowi, O. Jakubowi Barczentewiczowi ze Zgromadzenia O. Pasjonistów.
  8. Serdecznie zapraszamy młodych do uczestnictwa w diecezjalnym spotkaniu młodzieży w Garbowie w dniach 23-26 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
  9. Na plakacie są informacje nt. programu uroczystości w Wąwolnicy.
  10. Za tydzień przybędą do nas wolontariusze ze stowarzyszenia Siloe. Będziemy mogli wesprzeć osoby niepełnosprawne.