Ogłoszenia duszpasterskie 06.01.2019

  1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego.  Błogosławimy kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Dzięki życzliwości Telewizji Polskiej o. w Lublinie, Msza św. o godz. 10.00 będzie transmitowana.
  2. Dziś słowo głosi ks. Rafał Muda Prefekt Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej, Towarzystwo przyjaciół KUL zbiera składki członkowskie.
  4. Orszak Trzech Króli rozpocznie się o godz. 11.30 przed ratuszem. Trzej Królowie podążą ulicami Lublina do katedry na Mszę Świętą o godz. 13.00, po Mszy św. organizatorzy zapraszają na wspólne kolędowanie.
  5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 10.00 Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza do domu parafialnego, w ramach kawiarenki z okazji dnia babci i dziadka,  na przedstawienie „Betlejem polskie” Lucjana Rydla
  6. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego
  7. Trwa wizyta duszpasterska, w dni robocze od godziny 15.30, w soboty od godziny 10.00. Dziękujemy za serdeczną atmosferę podczas wizyty. Program jest zamieszczony na ulotkach, stronie internetowej i w gablocie. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone min. na remont ogrodzenia, zakup nowych zamykanych konfesjonałów oraz oświetlenie krzyża na wieży kościoła.