Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019

 1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego.
 2. Dziś gości w naszym kościele Ks. Bartłomiej Garczyński Prefekt Wyższego Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, dziękujemy za pomoc i głoszone słowo Boże.
 3. Po Mszy św. o godz. 10.00 Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza do domu parafialnego na przedstawienie Betlejem polskie Lucjana Rydla.
 4. Dziękujemy za aniołki wykonane przez dzieci z Przedszkola nr 35.
 5. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy kolejny Wieczór Chwały.
 6. Trwa wizyta duszpasterska, w dni robocze od godziny 15.30, w soboty od godziny 10.00. Dziękujemy za serdeczną atmosferę podczas wizyty. Program jest zamieszczony na ulotkach, stronie internetowej i w gablocie. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone min.: na remont ogrodzenia, zakup nowych zamykanych konfesjonałów oraz oświetlenie krzyża na wieży kościoła.
 7. Poszukujemy osoby chętnej do udzielania korepetycji z matematyki. Więcej informacji u osoby odpowiedzialnej za korepetycje telefon na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń – tel. 509 613 503
 8. 14 stycznia, w hali Globus odbędzie się koncert Betlejem w Polsce. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie archidiecezji lubelskiej.
 9. 19 stycznia o godz. 16.00 w parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu odbędzie się koncert Serce dla Babci i Dziadka, który poprowadzi Ks. Bp Antoni Długosz.
 10. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
 11. Przy wyjściu z kościoła można znaleźć ulotki hospicjum oferującego opiekę domową nad terminalnie chorymi.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.