Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2019

  1. Dzisiaj XV niedziela zwykła, przybyli do nas wolontariusze ze Stowarzyszenia Siloe, będziemy mogli wesprzeć rekolekcje dla osób niepełnosprawnych.
  2. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  3. W przyszłą niedzielę, będą zbierane ofiary do puszek na fundusz MIVA POLSKA, finansujący zakup pojazdów dla misjonarzy. Za tydzień także zbiórka ofiar na wyjazd wolontariuszy do Afryki w ramach akcji AfricaMed.
  4. W kancelarii i zakrystii prowadzimy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Nie wszyscy mają możliwość wyruszenia na szlak pielgrzymkowy z racji choroby czy wieku. Wszyscy możemy jednak wesprzeć Fundusz „Idę z Tobą”. W naszej intencji każdego dnia będą modlić się pielgrzymi, a ofiary przez nas złożone przeznaczone będą na zakup wody, leków, żywności i innych rzeczy niezbędnych na szlaku pielgrzymkowym.
  5. 22 lipca do godz. 10.00 odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Dochód przeznaczony jest dla misjonarzy z naszej archidiecezji.
  6. Dziękujemy O. Jakubowi Barczentewiczowi rektorowi Wyższego Seminarium Duchownego O. Pasjonistów oraz ks. Jarosławowi Przytule rektorowi Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej za pomoc.