Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019

  1. Dziś XXI niedziela zwykła
  2. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu przypada też 40 r. śmierci ks. prałata Ignacego Żyszkiewicza, organizatora i pierwszego proboszcza naszej parafii. O godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w jego intencji. Zapraszamy.  
  3. We wtorek wspomnienie św. Moniki, we środę św. Augustyna, we czwartek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  4. W przyszłą niedzielę przypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej, pamiętajmy na modlitwie o wszystkich, którzy ponieśli śmierć, szczególnie o obrońcach naszej Ojczyzny. 
  5. W poniedziałek 2 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.Msza św. dla uczniów SP nr 40 oraz LO nr 6 o godz. 8.00. Dla uczniów SP nr 2 o godz. 9.00. Dla uczniów SP nr 1 o godz. 10.00. Zapraszamy.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy, grupy Lublin-Południe, wyruszy w sobotę 31 sierpnia, po Mszy o godz. 6.30, z placu przed Archikatedrą. Zapraszamy do udziału. W zakrystii jest możliwość zapisu na autokar powrotny.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: +Stanisław Matraszek, Dariusz Wolski, Regina Tatarczak, Genowefa Wituch, Franciszek Mysiak, Krystyna Rymarczyk, Józef Kowal, Henryk Borysiak, Józef Olszak, Jan Małys, Seweryna Wiesława Piotrowska. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.