Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019

1. Dziś XIII Niedziela zwykła.
  2. We czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w piątek różaniec Fatimski o godz. 17.15, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego – pod krzyżem, przy ul. Herberta, o godz. 15.00 będzie koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Trwają zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania. Kandydaci w zakrystii lub kancelarii, mogą otrzymać druki deklaracji. Wypełnione deklaracje złożą w niedzielę 29 września na Mszy św. o godz. 16.00. Spotkanie z rodzicami kandydatów odbędzie się w niedzielę 22 września po Mszy św. o godz. 16.00.
  4. We wtorek 10 września po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską, w piątek 13 września odpowiedzialnych za grupy duszpasterskie. Odpowiedzialnych proszę o informacje do parafialnego kalendarium.
  5. Organizujemy kurs lektorski dla starszych ministrantów oraz dla chłopców którzy nie byli ministrantami a chcą czytać słowo Boże na Mszy św. Pierwsze spotkanie we środę po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
  6. Dzieci ze scholi Boże Nutki, zapraszamy na próbę w sobotę o godz. 10.00.
  7. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy ministrantów i lektorów.
  8. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie obecnych członków i kandydatów będzie 6 października po Mszy św. o godz. 11.30.
  9. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  10. Wspólnota Galilea organizuje od 27 do 29 września Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.