Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

 1. Dziś XXV Niedziela zwykła.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 3. Kandydaci do sakramentu bierzmowania za tydzień na Mszy św. o godz. 16.00 będą składać deklaracje uczestnictwa w przygotowaniach do sakramentu.
 4. Dziś prowadzony jest kiermasz misyjny. Środki będą przeznaczone na rozbudowę Centrum Pielgrzymek i Pojednania w Kibeho w Rwandzie.
 5. Wspólnota Galilea organizuje od 27 do 29 września Kurs Nowe Życie, a od 7 października Kurs ALFA. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
 6. Od 29 września będzie prowadzony w domu parafialnym Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. To również szansa na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie i współmałżonku. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
 7. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie 6 października po Mszy św. o godz. 11.30. Już dziś zachęcamy dzieci, aby w październiku przyniosły własnoręcznie wykonane różańce, które będą umieszczone przy obrazie Matki Bożej.
 8. Kontener na makulaturę będzie dostępny 27 września
 9. Na tablicy ogłoszeń jest zaktualizowany plan prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku, prosimy o sprawdzenie.
 10. Na plakacie jest informacja o rekolekcjach dla małżeństw, w Kodniu.
 11. Za tydzień przybędzie do nas ks. Tadeusz Smereczyński misjonarz z Kazachstanu. Będziemy mogli wesprzeć jego działalność.