Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2019

 1. Dziś XXVII niedziela zwykła. Zbierane są składki od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
 2. Dziś o godz. 17.00 procesja różańcowa. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. W gablocie jest grafik prowadzenia nabożeństw. W tym roku cały październik jest poświęcony misjom. Dziękujemy s. Misjonarkom Św. Rodziny za przygotowanie dekoracji misyjnej. Zachęcamy do wylosowania intencji misyjnej z koszyka przed amboną.
 3. Dzieci zapraszamy do przynoszenia własnoręcznie wykonanych różańców.
 4. Dziś o godz. 17.00 drugie spotkanie Kursu Małżeńskiego. Jeszcze można się dołączyć. Informacje na stronie internetowej.
 5. Jutro o godz. 18.30 pierwsze spotkanie Kursu Alfa. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakramentu bierzmowania.
 6. Jutro wspomnienie NMP Różańcowej.
 7. Za tydzień odpust w parafii NMP Fatimskiej, w naszej parafii różaniec fatimski o godz. 17.00.
 8. Wspólnota Jordan zaprasza osoby młode do udziału w cyklu spotkań pt. „Szkoła Człowieczeństwa„. Główne tematy to godność, sumienie, emocje, podejmowanie decyzji, odpowiedzialności. Dziś drugie spotkanie o 19.00 w dolnej sali domu parafialnego. Można jeszcze się dołączyć.
 9. Można dziś nabyć książeczkę z różańcem z dopowiedzeniami.
 10. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie przy ul. Podwale 11,  obchodzi w tym roku 70-lecie. Społeczność Szkolna zaprasza swoich absolwentów  15 listopada na uroczystości związanie z rocznicą. Szczegóły na www.zs1.lublin.eu  
 11. Indywidualne ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby parafii: jedna ofiara 3000zł, jedna 1000, jedna 500, jedna 400, cztery ofiary po 300zł, pięć ofiar po 200zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy podziękowania. Mamy nadzieję, że w połowie października zostaną dostarczone dwa nowe konfesjonały. Parafia złożyła ostatnio wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska o dofinansowanie kolejnego etapy termomodernizacji (min.: pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, ogrzewana posadzka w kościele). Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.