Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019

 1. Dzisiaj Dzień Papieski. Wyrazem naszej wdzięczności za osobę św. Jana Pawła II jest Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, który możemy zasilić ofiarą wrzuconą do puszki. Dziękuję członkom Akcji Katolickiej za zorganizowanie zbiórki.
 2. Dziś odpust w parafii NMP Fatimskiej, w naszej parafii różaniec fatimski o godz. 17.00.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15.
 4. We czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia.
 5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 w domu parafialnym Akademia Aktywnego Seniora i Ośrodek nr 1 „Teatr” organizują Kawiarenkę Międzypokoleniową o św. Janie Pawle II. W programie część artystyczna i słodki poczęstunek.
 6. Jutro o godz. 18.30 drugie spotkanie Kursu Alfa. Jeszcze można się dołączyć. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania.
 7. Od kilku lat, jesienią, kierujemy do każdej rodziny list nt. aktualnych wydarzeń w parafii. Serdecznie prosimy o pomoc w przygotowaniu listu. Zapraszamy w środę  o 9.00. Mamy nadzieję, że od czwartku będzie można zabierać gotowe listy aby je dostarczyć do parafian.
 8. We czwartek ok. godz. 11.00 proszę kilka silnych osób o pomoc przy wnoszeniu nowych konfesjonałów.
 9. W przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały. Serdecznie zapraszamy.
 10. Hospicjum Dobrego Samarytanina zaprasza 17 października do Katolickiego Uniwersytu Lubelskiego na obchody 30-lecia. Szczegółowe informacje na stronie Hospicjum.
 11. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej zaprasza do udziału dziewczynki i chłopców w od 10 do 13 lat. 20 października po Mszach św. o godz. 11.30 i 13.00 będą krótkie zbiórki dla kandydatów.  
 12. Wspólnota Domowego Kościoła działająca w naszej parafii zaprasza małżeństwa do nowych kręgów. Informacje i zapisy po Mszy św. w zakrystii lub bezpośrednio u członków wspólnoty. Więcej informacji na stronie parafii.
 13. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę przeznaczone będą na misje.