Ogłoszenia duszpasterskie 03.05.2020

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna.
  1. W środę uroczystość św. Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława patrona Polski i archidiecezji lubelskiej, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.
  2. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem majowym.
  3. Nadal zachowujemy limit 50 osób w nawie głównej kościoła  i 10 osób na chórze. Pozostałe osoby mogą pozostać na placu przed kościołem, wyjdziemy tam z Komunią św. Przypominamy, że jest możliwość spowiedzi w czasie każdej Mszy św., zapraszamy szczególnie tych, którzy nie mogli wyspowiadać się w wielkim poście. Transmisja Mszy św. jest prowadzona w niedziele o godz. 10.00. Dziękuję firmom VideoStudio TDI oraz  RELiVE za prowadzenie transmisji.
  4. Od poniedziałku wracamy do zwykłych godzin pracy kancelarii parafialnej.
  5. W niedzielę 17 maja rozpoczynamy kolejną serię katechez dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w kościele o godz. 15.00.
  6. Narzeczonych, którzy zmieniali termin ślubu, informujemy, że przy zmianie terminu do 1 roku dotychczasowe dokumenty zachowują swoją ważność.
  7. Rodziców małych dzieci informujemy, że jest możliwość udzielenia sakramentu chrztu poza Mszą św.
  8. Otrzymaliśmy żywność do rozdania. Osoby potrzebujące zapraszamy w godzinach pracy kancelarii.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii przesłane na konto bankowe. Nr konta PKO SA 75 1240 2382 1111 0000 3902 0620.
  10. Woda święcona w butelkach jest do zabrania ze stolika przy wejściu do zakrystii.