Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2020

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.  
  2. W tym tygodniu: w środę uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00,
  3. Za tydzień, na progu sezonu urlopowego, zapraszamy kierowców ze swoimi pojazdami. Po każdej Mszy św. będziemy błogosławić pojazdy.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 kolejna grupa dzieci przyjmie I Komunię św. Spodziewamy się większej ilości osób, dlatego zachęcamy, aby wybrać inną godzinę. Będzie też większa ilość samochodów, sugerujemy, aby w miarę możliwości przyjść pieszo.
  5. W sobotę 27 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00 Arcybiskup Lubelski Stanisław Budzik udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.
  6. W bieżącym roku szkolnym odbywały się w naszej parafii  się korepetycje z matematyki, biologii i chemii. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i cierpliwość osobom udzielającym korepetycji i liczymy na dalszą współpracę.