Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021

1. Dziś III niedziela zwykła, o godz. 17.00 pierwsza katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
  2. Dzieci z SP nr 1 i 2, przygotowujące się do I Komunii św., zapraszamy za tydzień na spotkanie w kościele o godz. 11.00 oraz na Msze św. o godz. 10.00 SP nr 1, o godz. 11.30 SP nr 2. Na Msze św. należy przynieść świece.
  3. W piątek 29 I przypada 75. rocznica śmierci bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny, które od wielu lat pracują w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można pomodlić się przy relikwiach błogosławionej.
  4. Jest możliwość prenumeraty Niedzieli z dostawą do domu. Tel. 34 324 36 45 oraz kolportaz.niedziela@niedziela.pl
  5. Poświęcenie nowych mieszkań i domów planujemy na 30 stycznia od godz. 9.00. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  6. Dziś zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.
  7. Zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą, zapraszamy wiernych na Msze św. o godz. 18.00 sprawowane w intencji  mieszkańców poszczególnych ulic. Od jutra zapraszamy parafian w następującym porządku:
  • poniedziałek – Biernata, Kochanowskiego, Koźmiana, Matejki, Morsztynów, Nadrzeczna, Oczki, Orzechowskiego, Orzeszkowej, Rejtana, Wałowa, Zegadłowicza, Żeleńskiego.
  • wtorek – Przybylskiego, Róży Wiatrów.
  • środa – Dunikowskiego.
  • czwartek – Chełmońskiego, Dziesiąta, Jachowicza, Kononowicza, Mickiewicza, Mochnackiego, Moniuszki, Morcinka, Pawłowa, Pułaskiego, Wyspiańskiego.
  • piątek – Błękitna, Młodzieżowa.
  • sobota – Herberta.