Ogłoszenia duszpasterskie 07.11.2021

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych: po Mszy św. o godz. 11.30 dziecięcego koła różańcowego, po Mszy św. o godz. 16.00 pozostałych kół.
  2. Za tydzień o godz. 10.00 będzie Msza św. za śp. Ks. Prał. Janusza Bogdańskiego, budowniczego naszego kościoła.
  3. Także za tydzień na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy dziękować Panu Bogu za 50 lat życia zakonnego siostry Felicji Dudzińskiej ze Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, która od 22 lat pracuje w naszej parafii.
  4. We wtorek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i o 18.00. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie o godz. 18.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  5. Do 27 listopada, codziennie o godz. 17.15, modlimy się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby zaznaczyć datę odczytania.
  6. W parafii odbywają się bezpłatne korepetycje z chemii i biologii. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z osobą koordynującą korepetycje. Numer telefonu: 509613503.
  7. Dziś zbiórka ofiar do puszki na fundusz Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, będą przeznaczone na budownictwo sakralne.
  8. W ostatnim czasie na cmentarzach lubelskich są odległe terminy dostępności kaplic cmentarnych, w związku z tym przypominamy, że istnieje możliwość sprawowania Mszy św. pogrzebowej w naszym kościele parafialnym. W takim wypadku prosimy, aby termin i godzinę Mszy św. uzgodnić najpierw w kancelarii parafialnej, a potem w zarządzie cmentarza.
  9. Trwa montaż paneli fotowoltaicznych. Prosimy o modlitwę. Montaż zależny jest od odpowiedniej pogody. W planach jest też instalacja pomp ciepła, a w przyszłości izolacja stropu kościoła.