Ogłoszenia duszpasterskie 02.01.2022

  1. Dziś II niedziela po Narodzeniu Pańskim, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego.  
  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze św. w takim porządku jak w niedzielę. Będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone są na misje.
  3. Także w czwartek odbędzie się kiermasz ciast, koncert kolęd po Mszy św. o godz. 16.00 oraz kolędowanie na Mszy św. o godz. 18.00, w celu wsparcia kosztów rehabilitacji i zakupu bionicznej protezy ręki dla Pani Justyny Batyry. Z powodu koncertu Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00 będzie w kaplicy.
  4. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30. W zakrystii prowadzimy zapisy chętnych na adorację w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  5. Dziś wspiera nas ks. dr Jarosław Przytuła. Dziękujemy za głoszone słowo.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na  Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  7. Trwa wizyta duszpasterska w domach parafian, którzy nas zaprosili:

Poniedziałek, 3 stycznia: Biernata, Kopernika, Kotlarska, Kwiatowa, Mireckiego, Morcinka, Nowy Rynek, Pruszyńskiego, Pułaskiego, Zabłockiego.

Wtorek, 4 stycznia: Nowy Świat numery nieparzyste, Czeska, Wojenna.

Środa, 5 stycznia: Nowy Świat numery parzyste, Wyścigowa.

Sobota, 8 stycznia: Bagatela, Chłodna, Dąbrowska, Krańcowa, Kunickiego, Leśna, Łazienkowska, Pawia, Piaskowa, Piękna, Próżna, Skośna, Spacerowa, Szańcowa, Śliska, Zaciszna.

Cały program wizyty jest podany na stronie parafii oraz w gablocie przed kościołem. Msze św. za mieszkańców poszczególnych ulic będą sprawowane od 17 stycznia. Program zostanie podany.