Pielgrzymka do MEDJUGORIE 27.07-04.08.2022

TERMIN: 27.07-04.08.2022 (9 DNI) KOSZT: 650 ZŁ + 280 EURO

Zapisy do końca czerwca lub do wyczerpania miejsc.

RAMOWY PROGRAM

DZIEŃ 1: Wyjazd o godz. 5.00, parking przed kościołem Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kunickiego 128 w Lublinie. Śniadanie we własnym zakresie. Przejazd przez Słowację, Węgry. Po drodze nocleg. Obiadokolacja.

DZIEŃ 2:  śniadanie, przejazd przez Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny, gdzie znajduje się miejsce objawień Matki Bożej w MEDJUGORIE. Obiadokolacja.

DZIEŃ 3-6: Pobyt w MEDJUGORIE. Codziennie śniadanie i obiadokolacja. Zwiedzanie miejsc związanych z objawieniami MB, uczestnictwo w modlitwie różańcowej, mszy św., modlitwie o uzdrowienie duszy i ciała, udział w bloku nabożeństw wieczornych, Adoracji Najświętszego Sakramentu. Droga Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC. Modlitwy na GÓRZE OBJAWIEŃ – PODBRDO. Spotkanie z młodzieżą ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiadają jak poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień. Spotkanie ze Wspólnotą Błogosławieństw poświęcone zawierzeniu swojego życia Matce Bożej. Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy kanadyjskimi multimilionerami, którzy pod wpływem Matki Boskiej Medjugorskiej doznali nawrócenia. W miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą; ewentualnie  z zakonnikami  pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju. Wyjazd nad Wodospady znajdujące się w pobliżu Medjugorie. Wyjazd do TIHALINY – udział we mszy św. Wyjazd do MOSTARU– miasta znajdującego się na liście UNESCO, gdzie znajduje się kamienny most przewieszony nad rzeką Neretwą wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Zakup regionalnych  pamiątek.

DZIEŃ 7: Śniadanie.  Przejazd do urokliwego miejsca w Chorwacji – Makarska  Riwiera – odpoczynek, msza  św w Lourdes Chorwackim – Vepric. Wypoczynek na plaży.

DZIEŃ 8 : Msza Św. w Medjugorie. Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Suchy prowiant na drogę. Dojazd na nocleg. Obiadokolacja.

DZIEŃ 9: Śniadanie, powrót do Lublina. Po przekroczeniu granicy obiad we własnym zakresie.

Świadczenia w cenie:

  • transport autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek, wideo
  • na trasie 2 noclegi, 2 obiadokolacje, 2 śniadania. w Medjugorie: 6 noclegów, każdego dnia 2 posiłki: śniadania i obiadokolacje /7 śniadań, 6 obiadokolacji i 1 suchy prowiant na drogę/
  • ubezpieczenie obejmujący KL I NNW 
  • opieka duszpasterza i pilota
  • Msza św i wypoczynek  w Makarskiej Riwierze

Świadczenia nie zawarte w cenę:

  • Wyjazd do Mostaru – 10 euro /dla chętnych/
  • Wyjazd na Wodospady – 10 euro / dla chętnych/
  • śniadanie w dniu wyjazdu z Polski, obiad w dniu powrotu do Polski

Zabieramy ze sobą m.in.: ważny dowód osobisty lub paszport, telefon ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. i Adoracji Najświętszego Sakramentu na język polski, lekarstwa – które przyjmujemy, wygodne obuwie, nakrycie głowy, stroje kąpielowe.

Po zapisaniu się na listę należy wpłacić zaliczkę min. 200 zł

Pełną kwotę w złotówkach należy dokonać 1 miesiąc przed wyjazdem.

Opłaty w Euro dokonujemy w autokarze dla pilota grupy .

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych. Szczegóły ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem grupy.

Opieka duszpasterska: ks. Waldemar Sądecki, ks. Rafał Furtak

Zapisy w kancelarii parafialnej. informacje: 

Ks. Rafał Furtak  797 632 540

Ks. Waldemar Sądecki  503 037 325