Ogłoszenia duszpasterskie 30.10.2022

 1. Dziś XXXI niedziela zwykła.
 2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. tak jak w niedzielę.
 3. W środę Dzień Zaduszny, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00.
 4. Od 2 listopada o godz. 17.15 będziemy modlić się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby zaznaczyć datę odczytania. Serdecznie dziękuję osobom, które podjęły trud roznoszenia listu do parafian. List można jeszcze otrzymać w zakrystii lub kancelarii. Kartki są wyłożone przy bocznych ołtarzach. Imiona zmarłych można też podać w formie wydrukowanej komputerowo.
 5. Za tydzień zapraszamy dzieci do udziału w orszaku wszystkich świętych. Dzieci przebrane za świętych zgromadzą się w domu parafialnym. Potem procesyjnie wejdą do kościoła na Mszę św. o godz. 11.30.
 6. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny zaprasza na kurs dla małżeństw pod hasłem Bliżej Siebie. Planowane są 4 spotkania. Pierwsze 6 listopada o godz. 17.00 w domu parafialnym. Zapisy: tel. 505 634 949 lub razem.snr@gmail.com.
 7. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z różańcem za zmarłych. W nocy z czwartku na piątek będzie otwarta kaplica. Osoby chętne do adoracji w nocy prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 8. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i o 17.30.
 9. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15. W tym dniu nie czytamy kartek z imionami zmarłych.  
 10. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego.
 11. Za tydzień przybędzie do nas ks. Grzegorz Draus – proboszcz ze Lwowa. Będziemy mogli wesprzeć tamtejszą wspólnotę. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji. 
 12. Dziś zbiórka ofiar do puszki na rzecz chorego 2-letniego Aleksandra Polaka.
 13. Do 26 listopada można w kancelarii pisemnie zgłaszać propozycje kandydatów do Rady Duszpasterskiej. Kandydatami mogą być: pełnoletni katolicy, którzy przyjęli sakrament bierzmowania, uczestniczą w życiu wspólnoty parafialnej i są znani z życia zgodnego z zasadami nauki katolickiej. 27 listopada zostanie ogłoszona lista kandydatów, 4 grudnia odbędą się wybory.
 14. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Janina Wąsiel, Zbigniew Bochniarz, Helena Krzyżanowska, Waldemar Skurko, Robert Wrona, Grażyna Kornicka, Halina Kwiatkowska, Dariusz Lakutowicz, Zenon Furdal, Weronika Kasperek, Leszek Listos, Stefan Kwiatkowski, Kazimiera Dyś, Krzysztof Karwowski, Henryk Jezior, Zdzisław Kryński, Szczepan Bieda, Leszek Krzak. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.