Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022

1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła.
  2. Jutro (14 listopada) o godz. 18.00 będzie Msza św. intencji ks. prałata Janusza Bogdańskiego w 2. rocznicę śmierci.
  3. W sobotę godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  4. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej. Parafialny oddział AK będzie zabierał ofiary na parafialny fundusz charytatywno-duszpasterski.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  6. Do 26 listopada codziennie o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  7. Dziś harcerki z 17 Lubelskiej Drużyny Harcerskiej ZHR Strumień organizują kiermasz ciast. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 drużyny ZHR Strumień i Orlęta będą prowadziły nabór kandydatów i kandydatek.
  8. Dziś zbiórka ofiar do puszki na pomoc bezdomnym. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  9. 20 listopada o godz. 15.30 w domu parafialnym Ośrodek nr 1 „Teatr” zaprasza na Biesiadę Patriotyczną z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W programie: spektakl pt. „Popiel i Piast ” na podstawie dramatu Mieczysława Romanowskiego.