Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2023

  1. Dziś III niedziela zwykła, od kilku lat obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. We wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę święto Nawrócenia św. Pawła, w czwartek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w sobotę św. Tomasza z Akwinu.
  3. Za tydzień przypada rocznica śmierci bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny, które od wielu lat pracują w naszej parafii. Będzie można pomodlić się przy relikwiach Błogosławionej.
  4. Za tydzień przybędzie do nas ks. Igor Kozankiewicz, dyrektor Caritas z Drohobyczy na Ukrainie. Będzie można wesprzeć działalność Caritas finansowo i rzeczowo. Ks. Dyrektor informował, że przyjmie żywność, środki czystości oraz sprzęt AGD.
  5. Także za tydzień Boże Nutki razem ze Scholą Liturgiczną zapraszają na koncert kolęd o godz. 17.00. Natomiast po Mszy św. o godz. 11.30 będą jasełka w wykonaniu dzieci z parafii pw. Miłosierdzia Bożego.
  6. Również za tydzień o godz. 17.00 rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
  7. Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea zaprasza na Kurs Nowe życie w dniach 27-29 stycznia. Informacje na telebimie.
  8. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za miłe spotkania. Program wizyty jest na stronie parafii i w ulotkach. Ulotki są wyłożone w szopce. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na zakup nowych ławek.
  9. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na misje.