Ogłoszenia duszpasterskie 05.02.2023

1. Dziś V niedziela zwykła. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego kółka różańcowego.
  2. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii. W czasie tej Mszy chorym będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.
  3. Dziś słowo Boże głosi ks. dr Rafał Muda, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy.
  4. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy za zaproszenia, za miłe spotkania oraz za składane przy tej okazji ofiary. W tym roku przeznaczmy je na zakup nowych ławek.
  5. Przypominamy o działalności skrzynki pomocy wzajemnej. W ostatnim czasie dzięki pomocy parafian udało się: znaleźć pracę, opiekę dla osób starszych, pomoc w pracach domowych, pomoc w sprzątaniu. Przekazano: łóżko, ubrania, zabawki. Potrzebne są: kurtka damska, bilet PKP, dodatkowa praca. Dziękując za otwarte serca zachęcamy do odwiedzania skrzynki na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  6. Od 1 marca planujemy Jerycho Różańcowe, czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o pokój na świecie, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę. Informacje i zapisy w zakrystii.
  7. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Demontaż przeprowadzili: Agnieszka Widomska, Józef Ożóg, Mieczysław Lisik, Paweł Dzięcioł, Wojciech Kalinowski, Marcin Magierski, Jerzy Kopyciński, Mariusz Marecki.