Ogłoszenia duszpasterskie 16.04.2023

  1. Niedziela Miłosierdzia Bożego – patronalne święto Caritas, dziś zbiórka ofiar do puszek na rzecz tej organizacji. Dziękuję Grupie Charytatywnej za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.
  2. Po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały.
  3. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na katechezę przygotowującą narzeczonych do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego.
  4. W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  5. We czwartek o godz. 18.30 zapraszamy rodziców i dzieci klas IV na spotkanie organizacyjne w związku z przygotowaniem rocznicy I. Komunii Świętej. Informacji w tej sprawie udziela ks. Kalikst.
  6. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską.
  7. Dziś uruchamiamy specjalną linię MPK pod nazwą: Parafia NSJ, obsługującą niedzielne Msze św. o godz. 10.00, 11.30, i 13.00. Trasa: zatoka przed kościołem, ulice Kunickiego, Nowy Świat, Wyścigowa, Dunikowskiego, Herberta do pętli końcowej, Herberta, Zemborzycka, Kunickiego, zatoka przed kościołem. Szczegółowy rozkład jazdy jest na stronie parafii, w gablocie przed kościołem i na przystankach MPK. W autobusie obsługującym linię specjalną nie trzeba biletu. Koszt przejazdu ponosi parafia. Zachęcam do skorzystania i podzielenia się opiniami. Obecnie mamy umowę na trzy miesiące. Po trzech miesiącach próby zdecydujemy czy to rozwiązanie kontynuować.