Ogłoszenia duszpasterskie 18.06.2023

1. Dziś XI niedziela zwykła.
  2. Jutro o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze podać swoje intencje.
  3. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. Za tydzień przybędzie do nas ks. Mateusz Godek, kapelan szpitala z Charkowa na Ukrainie. Będziemy mogli wesprzeć potrzeby tamtej wspólnoty.
  5. Za tydzień, na progu sezonu urlopowego, zapraszamy kierowców ze swoimi pojazdami, aby pomodlić się o błogosławieństwo Boże w ruchu drogowym.
  6. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie 21-29 lipca.
  7. Ksiądz Arcybiskup zaprasza 25 czerwca do Wąwolnicy na I Archidiecezjalny Dzień Rodzin. W programie świadectwa małżonków, koncert zespołu Guadalupe, posiłek i wiele atrakcji dla dzieci. Więcej na stronie www.swietorodzin.pl.
  8. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza w dniach 16-20 sierpnia na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Informacje na stronie https://smal.lublin.pl.
  9. W ubiegły wtorek w kaplicy adoracji, w podziemiach kościoła, umieszczane zostały relikwie św. Antoniego z Padwy. Zachęcamy do modlitwy przy relikwiach oraz do zabrania obrazka z modlitwą do św. Antoniego. Obrazki wyłożone są na stoliku z prasą.