Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2023

  1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła.
  2. Do 26 listopada o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych. Można jeszcze przynosić kartki z ich imionami.
  3. We wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, pamiętajmy na modlitwie o zmarłych organistach i członkach chóru parafialnego. W sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy.
  4. Za tydzień godz.13.00 w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. z okazji 40-lecia powstania Krajowego Duszpasterstwa Kolejarzy.
  5. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny zaprasza na kurs dla małżeństw. Pierwsze spotkanie za tydzień o godz. 17.00. Szczegóły na stronie parafii.
  6. Ośrodek nr 1 „Teatr” zaprasza dziś o godz. 15.30 do domu parafialnego na Biesiadę Patriotyczną. W programie spektakl pt. Krzyżacy na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. 
  7. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza do katedry w sobotę, 25 listopada, na godz. 11.30 na Święto Młodych: świadectwa ze Światowych Dni Młodzieży, Eucharystię i świętowanie wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.
  8. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej. Parafialny oddział AK będzie zbierał ofiary na parafialny fundusz charytatywno-duszpasterski.
  9. Na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku organizujemy pielgrzymkę na Maltę śladami św. Pawła. Informacje w zakrystii i na stronie parafii.