Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2024

1. Dziś II niedziela zwykła.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru parafialnego i scholi Boże Nutki.
  3. W piątek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa, można jeszcze zgłosić swoje intencje.
  4. Ofiary, które za tydzień zostaną złożone na tacę, będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały.
  6. We czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji na modlitwie.
  7. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za miłe spotkania. Program wizyty jest na stronie parafii oraz na ulotkach wyłożonych w szopce. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na wymianę okien i prace przy elewacji kościoła.
  8. Dziś wspiera nas ks. Rafał Sarzyński, ojciec duchowny WSD Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy za głoszone słowo Boże.
  9. Wspólnota Galilea zaprasza na kurs dla małżeństw Zachariasz i Elżbieta, 9-11 lutego w Ognisku Światła i Miłości w Łopocznie. Link do zapisów znajduje się na Facebooku – Szkoła Ewangelizacji Św. Marka Lublin.
  10. Za tydzień przybędzie do nas ks. Janusz Kapusta, misjonarz z Kazachstanu. Będzie można wesprzeć misje w Aktobe.
  11. 10 stycznia zmarł ks. kan. Stanisław Łątka. W latach 1962-1974 był wikariuszem w naszej parafii. Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana 17 stycznia o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Stróży. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu…